PANTUMA Zařízení domu Byt Dům Zahrada Koupelna Ekonomické Topení Úsporné Topení Krbová Kamna Kotel Sauny Vířivky Solární systémy Tepelná čerpadla Hydromasážní vany Wellness SSWW Sanotechnik
Nacházíte se na: Úvodní strana » Reference

Reference

Naši spokojení klienti:


Na všech uvedených místech, naše  EAGO-koupelna.cz
úspěšně instalovala produkty, jako vířívé vany, sauny, hydromasážní vany, parní boxy, venkovní vířívky a další...


Zobrazit místo MedicalDevices.cz - Naši spokojení klienti na větší mapě

 

Naše prezentace na výstavách:


BAZÉNY, SAUNY, SOLÁRIA & WELLNESS

19.3. - 22.3.2009

Praha - PVA Letňany 5. mezinárodní veletrh bazénů, bazénových technologií, saun, solárií a wellness.


 

FOR HABITAT
5.3. - 8.3.2009

Praha - PVA Letňany 16. veletrh bydlení.

 

AQUASET
26.2. - 1.3.2009

Praha - PVA Letňany 4. mezinárodní veletrh bazénů, saun, koupelen, sanitární techniky a úpravy vod. 

 

Napsali o výrobku uživatelé:

 

Lenka Konečná (Brno) - zakoupila jsem si masážní křeslo Helios od společnosti Medical Devices s.r.o a v současné době mi pomáhá s mými bolestmi zad. Používám jej již půl roku a mohu ho doporučit dalším lidem s bolestí zad. Lépe jsem se začala cítit již po 3 týdnech používání. Používám jej jedenkrát denně na patnáct až třicet minut. Nejprve jsem si myslela, po prvním týdnu, že mi to nepomůže, ale po třech nedělích jsem skutečně pocítila celkovou úlevu. Po dvou měsích jsem snížila po konzultaci s doktorem dávky léků proti bolesti zad. Zástupoce firmy Medical Devices s.r.o. mě oslovil po půl roce co jsem si křeslo zakoupila a požádal mě o můj názor na něj, pro ostatní lidi, kvůli referencím, tak píšu toto a jsem spokojená, že jsem se rozhodla do masážního křesla investovat a zakoupila jsem si jej.

 

Jana Nováková (Pardubice) - Při lyžování jsem utrpěla komplikovaný úraz dolní končetiny. Po úspěšné operaci mi lékař předepsal rehabilitaci a hydroterapii ve vířivce. Vzhledem k tomu, že v dostupných rehabilitačních zařízeních nebyli vířivkou vybaveni jsme se po delší úvaze s manželem rozhodli že si pořídíme vířivku vlastní. Dlouho jsme váhali, který model si ze široké škály výrobků vybrat. Nakonec jsme zvolili hydromasážní vanu NEO_MAXI od společnosti Medical Devices s.r.o. pro dvě osoby. Denně jsem ve vířivce strávila hodinu a po měsíci mi ortoped sdělil, že můj stav je vynikající právě díky terapii ve vířivce. V používání vířivky jsem pokračovala a již 8 týdnů po úrazu jsem mohla zcela normálně chodit. Pozitivní vliv hydroterapie jsem poznala nejen na svém pohybovém aparátu, ale i na psychice, která byla úrazem velmi otřesená. A nejen to, vířivá vana pro dvě osoby NEO_MAXI je skvělá i při večerní relaxaci, kterou mohu strávit po boku manžela a znásobit tak společně strávený čas. Po pár měsících od nákupu se se mnou spojil zástupce firmy Medical Devices, s.r.o. a já mu s radostí sdělila, že mi vířivka v životě nesmírně pomohla a už vím, že nákup vířivky je investice, která se opravdu vyplatí.

 

Josef a Dana Morávkovi (Praha) - oba s manželkou milujeme saunování, ale už nás přestalo bavit navštěvovat wellnes centra a dělit se o pohodlí při saunování s ostatními návštěvníky center. A tak jsme po zralé úvaze zainvestovali do vlastní sauny. Dlouho jsme se rozhodovali kterou z pestré nabídky saun zvolit, až jsme se nakonec rozhodli pro finskou saunu Cupid od společnosti Medical Devices, s.r.o. Investovaných peněz jsme rozhodně nelitovali. Nejenomže si užíváme saunování ve vlastním, ale navíc můžeme pozvat známé a užívat si saunování v kruhu přátel. O to více jsme byli potěšeni když nás kontaktoval zástupce firmy Medical Devices, s.r.o. a zeptal se jak jsme s novou saunou spokojeni, že jsme mu mohli sdělit samá pozitiva.

 


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím