PANTUMA Zařízení domu Byt Dům Zahrada Koupelna Ekonomické Topení Úsporné Topení Krbová Kamna Kotel Sauny Vířivky Solární systémy Tepelná čerpadla Hydromasážní vany Wellness SSWW Sanotechnik

Parní box s hydromasážní vanou EAGO Nort Shore DA324HF3 STŘÍBRNÁ VERZE 150x150x228cm včetně montáže

Fotogalerie: Parní box s hydromasážní vanou EAGO Nort Shore DA324HF3 STŘÍBRNÁ VERZE 150x150x228cm včetně montáže
Další obrázky:
Fotogalerie: Parní box s hydromasážní vanou EAGO Nort Shore DA324HF3 STŘÍBRNÁ VERZE 150x150x228cm včetně montáže Fotogalerie: Parní box s hydromasážní vanou EAGO Nort Shore DA324HF3 STŘÍBRNÁ VERZE 150x150x228cm včetně montáže Fotogalerie: Parní box s hydromasážní vanou EAGO Nort Shore DA324HF3 STŘÍBRNÁ VERZE 150x150x228cm včetně montáže Fotogalerie: Parní box s hydromasážní vanou EAGO Nort Shore DA324HF3 STŘÍBRNÁ VERZE 150x150x228cm včetně montáže Fotogalerie: Parní box s hydromasážní vanou EAGO Nort Shore DA324HF3 STŘÍBRNÁ VERZE 150x150x228cm včetně montáže Fotogalerie: Parní box s hydromasážní vanou EAGO Nort Shore DA324HF3 STŘÍBRNÁ VERZE 150x150x228cm včetně montáže
Výrobce EAGO
Dostupnost 8 - 12 týdnů
Kód produktu DA324HF3 -stříbrná
Kategorie Parní boxy s hydromasážní vanou


Varianty produktu:


Uvedená cena produktu bez montáže je platná pro všechny subjekty (domácnosti, živnostníky a firmy) a obsahuje 21% DPH. Uvedená cena s montáží je uvedena pro domácnosti jenž mají obytnou plochu bytu do 120 m2 nebo rodinného domu do 350 m2. Pokud máte plochu bytu větší než 120 m2 nebo rodinného domu větší než 350 m2 nebo jste živnostník či firma a chcete od nás montáž v ceně, pak musíte z uvedené ceny odečíst 15% a připočíst 21%. Dopravu a montáž zajišťujeme po celé České republice dle podmínek specifikovaných v záložce doprava. Ceny pro Slovensko přepočítáváme nákupním kurzem EUR z České Spořitelny k danému dni uzavřené objednávky. Pokud stavební připravenost není přímo uvedená u produktu, nebo neodpovídá standardizované stavební připravenosti v sekci Rady a Návody, pak nás neváhejte kontaktovat o pomoc.
 
PARNÍ BOX EAGO Nort Shore DA324HF3 STŘÍBRNÁ VERZE 150x150x228 cm
 
Popis:
Parní box s hydromasážní vanou EAGO Nort Shore Vám nabídne maximální komfort kombinací parního boxu s hydromasážní vanou. Elegantním prvkem jsou zde posuvné dveře otevírajíci se na obě dvě strany doplněny čirým bezpečnostním sklem o tloušťce 6mm s využitím hliníkového profilu. Dalším výrazným faktorem dodávající boxu jednoduchý design je zadní skleněná deska, kterou si lze zvolit v různých barvách bílá, modrá a stříbrná. K příjemné relaxaci Vám zde dopomůže hydromasážní vana, která je vybavena masážními tryskami a z toho bylo využito 8 trysek na boční masážní systém, s 8 tryskami na dně pro dokonalou perličkovou masáž. Systém hydromasážních trysek ve vaně - uzavřený okruh - poskytuje tu pravou relaxaci a uvolnění zatuhlého svalstva. Dalších 18 trysek je umístěno v části na sprchování. Rádio- FM možnost navolení 10 stanic a přepínání mezi nimi, ruční sprchou, stropní sprchou, moderní funkcionalistickou pákovou baterií. Je zde možnost přepínání ruční sprcha / stropní sprcha, tato funkce umožňuje zda voda bude téci do ruční sprchy a nebo do stropní sprchy, dešťová stropní sprcha takzvaný tropický déšť, vysoko posuvná ruční pochromovaná sprcha pro vaše pohodlí, Možnost změny volby barevného osvětlení (chromoterapie), která navozuje uklidňující atmosféru. Nedílnou součástí je možnost změny volby barevného osvětlení, která navozuje uklidňující atmosféru. Opakovaným stlačením si můžeme zvolit nám nejvíc vyhovující barevnou kombinaci, K absolutnímu odpočinku Vám dopomůže aromaterapie. Aromaterapie je cílené používání esenciálních olejů k udržení podpory a zlepšení fyzické a emocionální a duševní pohody. Parní lázeň - sauna , Odsávač páry , 2 stojánky na šampón, mýdlo, kondicionér atd., ochrana před přehrátím, ochrana proti běhu na sucho, která zabraňuje nastartování motoru příp. čerpadla dokud nebude dosažený minimální vodočet, 3kW vysoce výkonný parní generátor, napouštěni vody, regulátor pro přísun páry, odsávací ventilátor, regulátor přísunu vzduchu pro Hydro-Jets - umožňuje kombinaci vodní a vzduchové masáže přímo z vodních trysek a dochází tím k takzvané šroubovici voda vzduch a pomocí tohoto efektu je relaxace ve vaně účinější než jen samotná vodní masáž. Systém je koncipován tak, že se vzduchové bublinky nejdřív ohřejí příjemně teplou vodou než se dotknou těla. Zpětný ventil u spodních vzduchových trysek: zajistí aby se do systému vzduchových trysek nedostala žádná voda, velmi tiché čerpadlo.
 
Parní generátor
Relaxujte a uvolněte svou mysl. Tato jednotka se vyznačuje vysokou kvalitou. Parní generátor (3000 wattů) začne produkovat horkou páru během necelých 2 minut. Parní terapie nabízí mnoho pozitivních zdravotních výhod, jako je relaxace svalů a kloubů, hydratace pokožky, odstraňuje toxiny z těla, posiluje váš imunitní systém, zklidňuje od astmatu, alergie, artritidy a mnohem více. Můžete nastavit dobu trvaní a kontrolovat teplotu páry v parní jednotce pomocí LCD ovládacího panelu.
Pomocí parního vyvíječe je do boxu vháněná pára - pravá osmanská - turecká parní lázeň je při teplotě 42 až 44 stupňů Celsia. Box je schopen vytopit párou na teplotu do 50 stupňů Celsia. Je možné přidávat bylinné extrakty pro zvýšení účinku uvolnění horních cest dýchacích - například Eukalyptus Globulus
 
 Hydroterapie zad masážními tryskami
Tato jednotka obsahuje 6 nastavitelných masážních trysek pro dvě osoby. Pro příjemný relaxační účinek je možné nastavit každou vodní trysku na konkrétní svaly, či problémová místa na těle.

Ruční sprcha
Multifunkční ruční sprcha může být použita jako normální sprcha umístěná na nosné tyči, nebo může být použita samostatně jako ruční sprcha.

Tropický déšť (stropní sprcha) se světly
Toto je jeden z nejlepších způsobů sprchování. Stříkací trysky jsou vyrobeny z kaučuku s cílem snížit nahromadění vápníku. Režim světla lze zapnout a vypnout na LCD ovládacím panelu.

FM Rádio / CD
Tato jednotka obsahuje zabudované FM rádio s jedním nepromokavým stereo reproduktorem, který Vám umožní užívat si parní lázeň nebo sprchu při poslechu hudby. FM vysílač vám umožní poslouchat vaši oblíbenou hudbu z vašeho iPod nebo Mp3 přehrávače.

Akryl & tvrzené sklo
Výroba akrylátové skořepiny podléhá nadstandardním zkouškám odolnosti a výrobce tím splňuje ty nejpřísnější normy. Tento akryl je 100% elektricky odolný a je podpořen 6 vrstvami skleněných vláken pro extrémní tvrdost. Je to jeden z nejhladších akrylů dostupný na celém světě a je jednoduchý na údržbu. Parní box má navíc 8 mm tlusté tvrzené bezpečnostní sklo.

Odtahový ventilátor
Odtahový ventilátor můžete zapojit na jednotku do svého současného ventilátoru / výfukového systému.

Úložná police

Tato jednotka byla navržena s prostorným skladovacím regálem pro odložení šampónů, mýdel, atd.

Pevná mosaz, příslušenství pokryté chromem

Užijte si vysokou kvalitu s důrazem na všechny sprchové jednotky a nerezové součásti.

Technická specifikace

Manuály ke stažení

Video ke stažení

Dotaz k produktu Parní box s hydromasážní vanou EAGO Nort Shore DA324HF3 STŘÍBRNÁ VERZE 150x150x228cm včetně montáže

Parní box s hydromasážní vanou EAGO Nort Shore DA324HF3 STŘÍBRNÁ VERZE 150x150x228cm včetně montáže
Diskuse k produktu Parní box s hydromasážní vanou EAGO Nort Shore DA324HF3 STŘÍBRNÁ VERZE 150x150x228cm včetně montážePři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím